zdjęcie jolbro
zdjęcie jolbro
zdjęcie jolbro
zdjęcie jolbro
zdjęcie jolbro
zdjęcie jolbro
zdjęcie jolbro
zdjęcie jolbro
zdjęcie jolbro
Jolbro Dąbrowa Górnicza
Polub nas!
Jolbro Strona Główna

Tytuł O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JOLBRO działa na rynku od 2004 roku. Jest zarządzane jednoosobowo przy współudziale wysoko wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Wszelkie zadania realizujemy poprzez działy:

1.    Komunalny
2.    Ogólnobudowlany
3.    Zarządzania i obrotu nieruchomościami

W każdej z branż zatrudniamy bądź współpracujemy z kilkudziesięcioosobową, profesjonalną i wyszkoloną kadrą. Oprócz biura sprzyjającego spotkaniom z klientami, kontrahentami i partnerami, dysponujemy własną bazą sprzętową  z bogato wyposażonym zapleczem technicznym i magazynowym.

Wszystkie nasze lokalizacje znajdują się w centrum miasta Dąbrowa Górnicza i cechują się łatwością dojazdu oraz miejscami parkingowymi dla pojazdów osobowych i ciężarowych. Ze względu na dogodne położenie prace interwencyjne wykonujemy w bardzo szybkim tempie od chwili otrzymania wezwania. Przy realizacji zadań używamy wyłącznie profesjonalnego sprzętu renomowanych firm oraz posiadamy własne środki transportu przystosowane do wykonywania prac z oferowanego przez nas zakresu.

Wysoka jakość i terminowość robót są naszą główną dewizą.

Firma działa na terenie całego kraju jednakże głównym obszarem działania jest teren Gminy Dąbrowa Górnicza oraz województwa śląskiego, gdzie długoletnio i stale współpracujemy z wieloma gminami, urzędami, spółdzielniami mieszkaniowymi, wspólnotami mieszkańców, firmami i instytucjami. Świadczymy również usługi na rzecz klientów indywidualnych. Każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Naszą rzetelność, fachowość i profesjonalizm potwierdzają liczne listy referencyjne i podziękowania.

Nasi pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w szkoleniach, pokazach, seminariach i konferencjach. Potwierdzają to nadane uprawnienia, dyplomy, świadectwa i wyróżnienia.

Każdego roku uczestniczymy w:

- Międzynarodowych Targach POLEKO I KOMTECHNIKA;
- Międzynarodowych Targach Budownictwa BUDMA;
- Międzynarodowych Targach Maszyn Budowlanych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego BUMASZ;
- Targach Produktów i Usług Dla Samorządów Lokalnych GMINA;
- Targach Centrum Budownictwa Sportowego – Sport, Rekreacja, Wellness i Spa;
- Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA;
- Targach Ekologicznych, Komunalnych, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu EKOTECH;
- Krajowym Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast;
- Ogólnopolskim Kongresie Zarządców Dróg Powiatowych;
- Targach Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD i TY;
- Międzynarodowych Targach Gastronomii GASTRO TRENDY;
- Międzynarodowych Targach Wyrobów Spożywczych i Gastronomii POLAGRA-FOOD;
- Międzynarodowych Targach Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO;
- Konferencjach Czesko-Polskiej Izby Handlowej w Ostrawie;

Od początku naszej działalności stawiamy na jakość i profesjonalizm świadczonych usług i systematycznie dążymy do ich doskonalenia oraz poszerzania zakresu. Dbamy o przejrzystość umów i dokumentów. Oferowane i realizowane przez nas usługi są zgodne z obowiązującym dla ich zakresów stanem prawnym oraz BHP.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy najpierw do zapoznania się z naszą ofertą a następnie do współpracy. Zespół Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JOLBRO dołoży wszelkich starań aby ewentualna współpraca przebiegała bezkonfliktowo i była źródłem satysfakcji i zadowolenia każdego Klienta.

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni z naszymi przedstawicielami.

Na górę
Uwierzmy w Dąbrowę!